Chcete se dozvědět, jak nejlépe připravit dítě na nástup do školky? Nebo zjistit více o správné komunikaci s dítětem, řešení konfliktů a podpoře zodpovědnosti dítěte? Výchova dětí s sebou nese mnoho otázek. Pojďme na ně společně hledat odpovědi.

Sobotní setkávání pro těhotné maminky

Do Mozaiky můžete přijít i s miminkem, které je teprve v bříšku. Zjistěte mnoho užitečného o těhotenství, porodu i péči o nejmenší děti. Přijďte k nám do Klubu maminek.

Program pro rodiče s malými dětmi

Své dítě k nám můžete vzít už od narození. Pohraje si s hračkami, které se mu budou líbit a díky kterým se ledacos naučí. Vy si zatím odpočinete a promluvíte o všem, co vás ohledně výchovy dětí trápí. Těšíme se na vás na setkáních pro rodiče.

Den otevřených dveří a krátká setkání rodičů

Přijďte k nám na tradiční den otevřených dveří před začátkem školního roku, na jaře nebo na podzim. V srpnu budou probíhat ukázky kroužků a také setkání rodičů s učiteli v jednotlivých třídách. Na podzim se zaměříme především na základní školu, na jaře na školku.

Montessori na vlastní kůži

Srdečně k nám zveme rodiče, prarodiče, tety, známé i širokou veřejnost. Ve všech třídách vás bude čekat příjemný program. Seznámíte se s prostředím připraveným pro děti od narození až do 15 let. Prozkoumáte výukové pomůcky, které ještě neznáte – ukážou vám je učitelé i děti. Na jaře a na podzim.

Respektovat a být respektován

Chystáme pro vás cyklus sedmi seminářů o komunikaci a postupech, které vymezují hranice, podporují zodpovědnost a sebeúctu a zmírňují konflikty.

Dozvíte se více o…

Zaujal vás některý z kurzů? Zjistěte si termín konání a přihlaste se na dasa.valentova@montessorimozaika.cz.